Gmina Krasne

Witamy w serwisie
internetowym
  • Stadnina Koni Krasne
  • Kościół parafialny w Krasnem
  • Park w Krasnem
 

Dziś jest niedziela 18.02.2018 , Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Szanowni Państwo - w związku z remontem budynku Urzędu Gminy w Krasnem
informujemy, że nasza siedziba została tymczasowo przeniesiona
do budynku Remizy OSP Krasne
tel. kontaktowy - 664 787 563

 

W związku z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Zielonej informujemy, że tymczasową siedzibą jest Szkoła Podstawowa w Milewie-Szwejkach.
Obecne dane teleadresowe to:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Zielonej
Milewo-Szwejki 19, 06-408 Krasne
tel. 23 671 03 25; e-mail: sp.zielona@op.pl

Gmina Krasne

Projekty Unijne

Gmina Krasne realizuje projekt systemowy pod nazwą ”Upowszechniamy edukację przedszkolną w Gminie Krasne” w ramach Priorytetu IX POKL, Działanie 9.1 „Wyrównywania szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałanie 9.1.1 „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”.
W ramach zadania stworzone zostaną 3 oddziały przedszkolne zlokalizowane przy Szkole Podstawowej w Krasnem (2 oddziały) oraz przy Szkole Podstawowej w Zielonej (1 oddział).
W ramach w/w zadania wszystkie 3 oddziały przedszkolne zostaną w pełni doposażone i dostosowane do potrzeb dzieci przedszkolnych, zakupione zostaną zabawki, wyposażenie sal, sprzęt audio wideo. Przystosowane zostaną łazienki oraz zakupione wyposażenie kuchni i szatni.
W Krasnem w ramach projektu wykonana zostanie bezpieczna nawierzchnia wraz z obrzeżami na placu zabaw przy Szkole Podstawowej oraz zakupiony zostanie zestaw zabawowy.

 

 

   
   
 

Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Krasne © Copyright 2010

 Projekt i wykonanie 2010 Maxus Net Communications