Gmina Krasne

Witamy w serwisie
internetowym
  • Stadnina Koni Krasne
  • Kościół parafialny w Krasnem
  • Park w Krasnem
 

Dziś jest niedziela 18.04.2021 , Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Gmina Krasne

Projekty Unijne

termomodernizacja

"Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Krasne" - Urzędu Gminy, GOPS, Gimnazjum, Szkół Podstawowych w Krasnem i Zielonej.

Czytaj więcej >>

 

3latki

"3 latki ida do przedszkola" - W ramach projektu utworzona zostanie nowa grupa przedszkolna dla 3-latków w ramach oddziału przedszkolnego działającego przy szkole podstawowej w Krasnem.

Czytaj więcej >>

 

syreny

"Budowa systemu wczesnego ostrzegania przed zjawiskami katastrofalnymi złożonego z zestawu syren alarmowych wraz z wyposażeniem" - budowa 42 punktów alarmowych z syrenami

Czytaj więcej >>

 

upwszechniamy_edukacje

"Upowszechniamy edukację przedszkolną w Gminie Krasne" - realizacja 3 oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy Szkołach Podstawowych.

Czytaj więcej >>

 

mow_dziecku"Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafii" - realizacja zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i rozwijających, kół przyrodniczych, fizycznych i geograficznych prowadzonych w doposażonych pracowniach .....

Czytaj więcej >>

 

npns

"Nasza przyszłość - Nasza sprawa" - realizacja bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych w szkołach, m.in. zajęcia z języka angielskiego zakończone egzaminem TELC ..

Czytaj więcej >>

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Krasne © Copyright 2010

 Projekt i wykonanie 2010 Maxus Net Communications