Gmina Krasne

Witamy w serwisie
internetowym
  • Stadnina Koni Krasne
  • Kościół parafialny w Krasnem
  • Park w Krasnem
 

Dziś jest sobota 04.07.2020 , Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

 

Gmina Krasne

Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin

03.12.201909:09

redaktor

wicemistrzThe 12th World Open Karate Championship And Women’s World Open Championships, 22-24.11.2019, Tokio, Japonia. Jedno z najważniejszych wydarzeń w Ciechanowskim Klubie Karate Kyokushin. Trzech reprezentantów klubu sen Adam Chrzanowski, sem Krzysztof Szczepański i sem Jakub Kraśniak, wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin w Tokio w Japonii.

 

Udział w tak wielkiej imprezie było podsumowaniem całorocznej pracy zawodników, którzy przygotowywali się do tej imprezy.
I dokonali tego!!!!!!

JAKUB KRAŚNIAK WICEMISTRZEM ŚWIATA W KARATE KYOKUSHIN!!!

Sen Adam Chrzanowski i sem Krzysztof Szczepański zostali sklasyfikowani w pierwszej ósemce najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

Jakub, startował w kategorii junior 17-18 lat. Swoją pierwszą walkę stoczył z zawodnikiem z Kanady, pokonując go przez Ippon. Czyli wykonując skuteczne techniki nie pozwalające kontynuować walki przez przeciwnika. Kolejną walkę stoczył z zawodnikiem z Bangladeszu z którym również wygrał przez Ippon. Walkę finałową stoczył z zawodnikiem z Japonii. Mimo wyrównanego pojedynku, werdyktem sędziów musiał uznać wyższość przeciwnika.

W przypadku sen Adama Chrzanowskiego i sem Krzysztofa Szczepańskiego mimo mocnych i wyrównanych walk z zawodnikami z Rosji, musieli uznać wyższość przyszłych finalistów tejże kategorii wiekowej.

Z tego miejsca chcieli byśmy podziękować trenerowi sen Wojciechowi Gołębiewskiemu za szkolenie i przygotowania do Mistrzostw Świata w Tokio w Japonii. Jak również wszystkim, którzy byli zaangażowani w pomoc w organizacji wyjazdu:
✅Urząd Miasta Ciechanów
✅Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
✅Urząd Gminy Krasne.
OSU !!!

 

Jakub Krasniak

20191124_230011

20191124_174205

Zdjecie z flagami

Zdjecie grupowe kadry Polski

Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Krasne © Copyright 2010

 Projekt i wykonanie 2010 Maxus Net Communications