Gmina Krasne

Witamy w serwisie
internetowym
  • Stadnina Koni Krasne
  • Kościół parafialny w Krasnem
  • Park w Krasnem
 

Dziś jest piątek 22.03.2019 , Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Gmina Krasne

Informacja w sprawie suszy

28.06.201809:28

redaktor

kukurydzaW związku z długotrwałą suszą i wysokimi temperaturami oraz zgodnie z krajowym systemem monitorowania suszy prowadzonym przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach informuję, że rolnicy z terenu gminy Krasne (posiadający uprawy rolne na terenie gminy Krasne) mogą zgłaszać zaistniałe szkody w uprawach poprzez złożenie wniosku o oszacowanie szkód w pokoju nr 9 Urzędu Gminy Krasne w terminie do dnia 6 lipca 2018 r.

Do wniosku należy dołączyć wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok (kopia wniosku o przyznanie płatności złożonego do ARiMR) oraz kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub kopię księgi stada bądź paszportu. We wniosku należy podać wszystkie uprawy (zgodnie z wnioskiem o płatności bezpośrednie) oraz zwierzęta hodowlane w gospodarstwie w 2018 r.

Wzór wniosku o oszacowanie szkód można pobrać w Urzędzie Gminy Krasne, pok. nr 9, ze strony inwernetowej www.krasne.pl lub ze strony internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego www.mazowieckie.pl w zakładce Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego – Sprawy Oddziału Rolnictwa i Usuwania Skutków Sytuacji Kryzysowych – Aktualności.

Szacowanie szkód nastąpi po powołaniu przez Wojewodę Mazowieckiego Terenowej Komisji ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych.

Wniosek do pobrania:  Wniosek o oszacowanie szkód

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Krasne © Copyright 2010

 Projekt i wykonanie 2010 Maxus Net Communications